خرید آنلاین بلیط هواپیما و هتل

خرید آنلاین بلیط هواپیما و هتل

خرید آنلاین بلیط هواپیما و هتل

تورهای اختصاصی نمایشگاهی

مدت اقامت : 6 شب و 7 روز
تاریخ رفت : 1397/07/29
  • تورهای اختصاصی نمایشگاهی
  • تورهای اختصاصی نمایشگاهی
  • تورهای اختصاصی نمایشگاهی
  • تورهای اختصاصی نمایشگاهی

سفر 1

تورهای اختصاصی برای نمایشگاه های خارجی

مبدا مقصد تاریخ حرکت نوع سفر وسیله نقلیه
تهران 1397/07/29 هوایی بسته به نوع پرواز شما
سرویس ها : ترانسفر  بیمه مسافرتی  گشت شهری  راهنمای فارسی زبان 

هتل ها

نام هتل قیمت ۲ تخته (هر نفر) قیمت ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال (هر نفر) کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال (هر نفر)
هتل انتخابی شما 0 دلار 0 دلار 0 دلار 0 دلار
توضيحات : در تورهای اختصاصی نمایشگاهی بنا به درخواست شرکت کنندگان در نمایشگاه، هتل هایی با کیفیت بالا و نزدیک به مراکز برگزاری، در پکیج اختصاصی گنجانده می شود.

برنامه سفر

تورهای اختصاصی برای نمایشگاه های خارجی

توضیحات

  تور نمایشگاهی سفری ست که شما با شرکت در آن به بازدید از محصولات و نوآوری های ارائه شده در حوزه مرتبط با موضوع نمایشگاه میروید. با گسترش تجارت جهانی و پیشرفت تکنولوژی حضور مدیران که قصد توسعه کسب و کارهای خود در سطح بین المللی را دارند، در این نمایشگاه ها ضروری می باشد.

اکنون برای هر یک از مشاغل و حوزه های کسب و کار، نمایشگاه های گوناگونی در سرتاسر دنیا برگزار می شود که برخی از این رویداد ها در شهرهای مختلف قاره اروپا، آفریقا و آسیا شهرت جهانی کسب کرده اند.

 اگر قصد توسعه کسب و کار خود و آشنایی با تکنولوژی های جدید در حوزه فعالیتتان را دارید توصیه می کنیم به هیج عنوان نمایشگاه های مشهور حوزه فعالیت خود را از دست ندهید.

 

دلتاسپهر مفتخر است در طول سال ها فعالیت خود به شرکت ها و مدیران زیادی خدمات سفر برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی را در سطح و کیفیت بالایی ارائه کرده است.

 

اگر شما هم قصد شرکت در نمایشگاه های بین المللی را دارید کافیست با بخش تورهای نمایشگاهی دلتاسپهر تماس بگیرید تا دغدغه ای بابت برنامه ریزی سفر و مراحل اخد ویزا خود نداشته باشید.