خرید آنلاین بلیط هواپیما و هتل

خرید آنلاین بلیط هواپیما و هتل

خرید آنلاین بلیط هواپیما و هتل

اخذ ویزای 5 ساله کانادا

مدت اقامت : 0 شب و 1 روز
تاریخ رفت : 1398/09/30
 • اخذ ویزای 5 ساله کانادا
 • اخذ ویزای 5 ساله کانادا
 • اخذ ویزای 5 ساله کانادا
 • اخذ ویزای 5 ساله کانادا
 • اخذ ویزای 5 ساله کانادا
 • اخذ ویزای 5 ساله کانادا

سفر 1

جشنواره پاییزی ویزا کانادا | دلتاسپهر

مبدا مقصد تاریخ حرکت نوع سفر وسیله نقلیه
سایر سایر 1398/09/30 هوایی -
سرویس ها : ترانسفر  بیمه مسافرتی 

اقامتگاه

بدون اقامت

برنامه سفر

مشاوره و خدمات ویزای کانادا
وقت سفارت
هتل و دعوت نامه
بلیط هواپیما

نقشه

توضیحات

 

جشنوار پاییزی دلتاسپهر | نرخ های ویژه خدمات ویزا کانادا

 

گردشگران و افرادی که خواهان بازدید و سفر به کشور زیبای کانادا را دارند و تابع این کشور را نبوده، برای ورود به کانادا نیاز به ویزای معتبر از این کشور را دارند.
با توجه به وضعیت مساعد برای صدور ویزای کانادا برای ایرانیان در حال حاضر بسیاری از افراد قصد اخذ ویزای کانادا را دارند. شما می توانید در صورت داشتن مدارک مورد نیاز سفارت برای اخذ ویزا اقدام نمایید.
ویزا های توریستی و گردشگری کانادا عموما به دو شکل ویزای یکبار ورود و مالتیپل وجود دارند.
 

ویزای Single entry visa

ویزای یکبار ورود به شما اجازه می‌دهد تا تنها یکبار وارد کشور کانادا شوید. زمانی که شما کشور کانادا را ترک می‌کنید، برای سفر مجدد و ورود به کانادا به ویزای جدیدی نیاز خواهید داشتاز تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۴، درخواست تمام متقاضیان ویزا، به‌طور خودکار برای ویزای چندبارورود درنظر گرفته می‌شد. حتی اگر شما درخواست ویزای یک‌بار ورود داشتید، متصدی ویزا درخواست شما را بررسی می‌کرد تا در صورت امکان به شما ویزای چندبارورود بدهد.
آشنایی با ویزای مالتیپل
 

ویزای مالتیپل (Multiple-Entry)

 گونه ای از ویزا است که به دارندگان این نوع ویزا اجازه می دهد در زمان های مختلف و مرزهای ورودی گوناگون وارد کشور کانادا شوند.
این نوع ویزا که در کشورمان به ویزای 5 ساله کانادا مشهور است به این علت است که این گونه ویزا تا یک ماه قبل از اتمام تاریخ پاسپورت متقاضی معتبر است در نتیجه به دلیل این که پاسپورت های ایرانی با اعتبار 5 ساله صادر می شوند به ویزای 5 ساله شناخته می شود.
 

مزایای ویزا مالتیپل

مهم ترین مزیت ویزا مولتی کانادا این است که دارندگان این ویزا می توانند بدون محدودیت به این کشور سفر کنند و نیازی به تمدید هر ساله این ویزا نمی باشد. اما مزایای این ویزا تنها به این دو مورد ختم نمی شود و مزایای دیگر ویزای مولتی کانادا را در ذیل می توانید مشاهده نمایید.
 
*ورود به کانادا بدون محدودیت در دفعات مختلف
*دارندگان این ویزا می توانند از تمامی مرزها و در زمان های مختلف وارد کشور کانادا شوند.
*دارنده این ویزا می تواند در هر بار ورود به خاک کشور کانادا 6 ماه اقامت کند و بعد از 6 ماه اقامت تنها کافی است یکبار به مدت چند ساعت از خاک کانادا خارج شده و مجدد به این کشور بازگردد و بدون هیچ مانعی 6 ماه دیگر را در *این کشور اقامت کند.
*شما با اخذ ویزا مولتی کانادا می توانید به کشورهای کانادا، آنتیگوا و باربودا، پاناما،،جمهوری دومینیکن، قطر، عمان،جمهوری مقدونیه، کاستاریکا،کوبا، گرجستان، مکزیک سفر نمایید.
 

کنسولگری سفارت کانادا در چه شهرهایی قرار دارد؟

سفارت کانادا کارهای مربوط به ویزا را به مرکزی به نام VAC سپرده است. آن ها شعباتی در کشورهای مختلف دارند که متقاضیان باید به آن ها مراجعه کنند.شما برای اخذ ویزای کانادا می توانید به آنکارا، استانبول، دوبی، ابوظبی، ارمنستان و … مراجعه نمایید.لازم به ذکر است که شهر ارمنستان به دلیل کم هزینه تر بودن سفر به آنجا بیشتر مورد استقبال ایرانیان قرار دارد و البته شلوغ تر از سایر مراکز نیز می باشد.
 

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

به دلایل سیاسی و روابط بین الملل متأسفانه سفارت کانادا در ایران کنسولگری ندارد. از این رو متقاضیان باید به کشورهای دیگر سفر کرده و کارهای خود را انجام دهند.شما برای انگشت نگاری باید به صورت حضوری به سفارت بروید اما برای اخذ ویزای خود کافی است تا پاسپورت خود را با اندک هزینه ای به ما تحویل دهید تا ما پاسپورت شما را با ویزای ضمیمه شده در آن به شما تحویل دهیم.به این عمل پاسپورت گفته می شود.

مدارک لازم برای دریافت ویزای کانادا

 

مدارک شناسایی

 1. اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.
 2. یک قطعه عکس جدید ۳٫۵ در ۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
 3. ترجمه شناسنامه
 4. ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.)
 5. تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه

مدارک مالی

 1. نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)

مدارک اسناد ملکی

 1. در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.
 2. ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.

مدارک شغلی

 1. کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی
 2. کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین

 

 

هزینه خدمات ویزا مالتیپل کانادا

 

 خدمات اخد ویزا 5 ساله کانادا                                تنها 330 دلار
 خدمات اخد ویزا 5 ساله کانادا + دعوتنامه معتبر

                               تنها 930 دلار